„Tas, kas daugiau ir dažniau kalba, [būtinai] yra teisus?! Bet žmogus nori spręsti pats ir suprasti pats. O tam reikia žinių. Deja, tūkstantmetė tradicija, kuri išsprendžia šiuos esminius klausimus, jau ilgą laiką yra padėta į šoną ir pamiršta. Krikščionių profesinė sąjunga siekia ją atgaivinti ir pasinaudoti jos vaisiais – ne tik dėl krikščionių, bet ir dėl visos valstybės dvasinės sveikatos“, – sako Krikščionių profsąjungos tarybos narė doc. dr. Lina Šulcienė.
„Sutelkdami resursus, lėšas, mes galime telkti ir bendruomenę. Mes galime informuoti, apginti žmones, kurie patenka į nelaimę dėl savo tikėjimo laisvės [varžymo]“ – sako profsąjungos dvasinis palydėtojas kun. Algirdas Toliatas.
Krikščionių profsąjunga kviečia visus Lietuvos krikščionis ir geros valios žmones, branginančius sąžinės, religijos ir žodžio laisvę prisidėti prie profsąjungos veiklos stiprinimo ir finansinio fondo telkimo iniciatyvos, skiriant 0,6 % nuo GPM dalį, kurią galima paskirti išskirtinai tik profsąjungoms.

Plačiau skaitykite čia: https://krikscioniuprofsajunga.lt/siu-metu-06-proc-gpm-parama-skirsime-finansinio-fondo-telkimui/