Krikščionis Holivudo aktorius Lucas Blackas (Lukas Blekas), geriausiai žinomas dėl vaidmenų „Greituose ir įsiutusiuose“ ir „NCIS: Naujojo Orleano“ serijose, prieš trejus metus padarė pertrauką aktorystėje. Dabar jis sako, kad naujausias jo vaidmuo yra atsakas į aktoriaus šeimos maldas.

L. Blackas vaidina naujame šeimai skirtame filme „Paveldėjimo viršūnė“ (angl. „Legacy Peak“), kuris dabar transliuojamas per „Pure Flix“.

2019 m. aktorius baigė darbą seriale „NCIS: Naujasis Orleanas“ po 125 epizodų. Tuomet jis priėmė sprendimą palikti darbą seriale, „kad galėtų daugiau laiko praleisti su šeima“ ir užmegzti ryšį su savo „Dangiškuoju Tėvu“.

„Buvo daugybė dienų, kai eidavau į darbą, o jie (šeimos nariai, – red. past.) dar miegodavo, grįždavau namo, o jie jau būdavo lovoje, – sakė aktorius žurnalistams. – Pirmuosius tris sezonus dirbdavau po 70 valandų per savaitę. Man tiesiog pasisekė, kad per savo karjerą supratau, jog toks grafikas ir pramogų verslo valdymo būdas bei daugybė su juo susijusių pagundų gali būti tikrai destruktyvūs šeimų gyvenimui ir santykiams su kitais žmonėmis“.

„Reikia daug disciplinos, daug dievobaimingų žmonių, kurie būtų šalia, palaikytų tavo atsakingumą“, – pridūrė jis. Šie nuogąstavimai buvo viena iš priežasčių, kodėl aktorius nusprendė pasitraukti ir pasiimti laisvo laiko „apmąstymams ir poilsiui. Netrukus po to jis susidūrė su nauju tikėjimo kupinu filmu.

„Meldėmės, koks bus kitas žingsnis, – sakė aktorius apie save ir savo žmoną. – Matėme, kad čia, Amerikoje, vyksta didžiuliai kultūriniai pokyčiai, o ilgą laiką Holivude bei pramogų pasaulyje pasirodantys filmai menkino tėvo vaidmenį.“

Šeimos maldos buvo išklausytos, kai jis dalyvavo namų mokymo suvažiavime ir susipažino su pastoriumi Ericu Ludy (Eriku Ludi), su kuriuo pasikalbėjo apie filmo „Palikimo viršūnė“ scenarijų.

„Aš jį perskaičiau, perskaitė ir mano žmona, ji priėjo prie manęs su ašaromis akyse ir sako: ,Nežinau, kodėl tu negalėtum dalyvauti šiame projekte’, – prisiminė jis, aiškindamas, kodėl norėjo imtis vaidmens. – Tai vaidmuo, kuris tikrai gerai nušviečia tėvus. Jame parodomas gero žemiškojo tėvo poreikis. Jis parodo, kaip galime rasti pasitenkinimą ir meilę iš Dangiškojo Tėvo, ir tai tikrai yra filmas, kuris suteiks daugiau galios šeimai, o ypač tėvams.“

„,Palikimo viršūnė’ pasakoja apie vyrą, vardu Jasonas (Džeisonas), kuris nori, kad jo merginos vaikai būtų panašūs į jį. Tačiau kai tobulai suplanuota kelionė į kalnų namelį žlunga, po to prasidėjęs nuotykis gali porą išardyti arba suartinti labiau, nei jie kada nors įsivaizdavo. Kartu jie atras, kaip vėl pasitikėti ir ką reiškia būti šeima“, – rašoma filmo anotacijoje.

Aktorius vaidina Jasoną. „Mano personažas gauna galimybę parodyti savo vyriškus bruožus, kad iš tiesų apsaugotų nekaltuosius, juos aprūpintų ir parodytų atvirumą, kad ypatingu būdu užmegztų ryšį su vaikais“, – sakė L. Blackas.

„Esu labai palaimintas, kad galiu būti filmo dalimi. Man ir mano šeimai tai buvo atsakas į maldas, kad kažkas tokio mus pasiektų. Dievas viską suorganizavo“, – žurnalistams sakė aktorius.

Tačiau L. Blackas ne visada turėjo tokius tvirtus krikščioniškus įsitikinimus. Nors jis augo krikščioniškuose namuose, kur kiekvieną sekmadienį buvo vedamas į bažnyčią, nuo Viešpaties nuklydo 20-ies, kai dirbdamas pramogų industrijoje bandė vienas eiti krikščionišku keliu.

„Tikrai neturėjau stiprios dvasinės aplinkos, pamaldžių vyrų, su kuriais galėčiau studijuoti Bibliją ar „užsiimti „gyvenimu, kuriame mane laikytų atsakingu“, – pasakojo aktorius.

2015 m. pradžioje L. Blackas pradėjo sąmoningai skaityti Bibliją ir sakė, kad jį „nušvietė Šventoji Dvasia“, kuri padėjo jam atsiduoti Dievui. Galiausiai jis įsitraukė į bažnyčią ir vyrų Biblijos studijas.

„Tuomet mano santykiai su Viešpačiu iš tikrųjų pakilo į visiškai naują lygmenį. Visi skyriai ir knygos apie Šventąją Dvasią mane iš tikrųjų kalbino, – liudijo L. Blackas. – Jis yra mūsų gynėjas; Jis yra mūsų pagalbininkas. Galiu pasikliauti Juo bėdų metu arba kai jaučiuosi vienišas ir keliauju. Viešpats yra su mumis, kad ir kur keliautume“.

„Esu tiesiog dėkingas, kad Jis visada būna su manimi. Jis niekada mūsų nepalieka ir neapleidžia, o Jo malonė tiesiog gausiai pasireiškė mano gyvenime“, – tęsė „Greiti ir įsiutę: Tokijo driftas“ žvaigždė.

Tokie filmai kaip „Palikimo viršūnė“, kuriuose skleidžiamos tikėjimo ir šeimos idėjos, yra tos pramogos, kurias žiūrėdamas aktorius skatina žmones leisti laiką.

Jis pridūrė: „Dabar mūsų šalyje puolamos krikščioniškos ir šeimos vertybės. Taigi, tai tarsi mūsų būdas kovoti su mūsų kultūra. Manau, kad turime iš tikrųjų sutelkti dėmesį ir sąmoningai rinktis, ką leidžiame žiūrėti savo namų ekranuose, kad tai būtų skirta mūsų šeimai. Tikrai turime kovoti už savo šeimas ir vaikus, todėl turime sąmoningai rinktis, kas matoma televizoriaus, kompiuterio ir telefono ekrane.“

„Kuo daugiau jūs, žiūrovai, žiūrėsite tokius dalykus, tuo daugiau mes galėsime kurti tokį turinį, – sakė L. Blackas. – Žinia bus stipri, ji įgalins šeimas, sustiprins krikščionis, padrąsins juos ir pakylės. Aš tiesiog raginu jus eiti ir pažiūrėti, nes mes kovojame šioje kovoje kartu. Turime būti stiprūs tikėjimu, stiprūs kaip krikščionys ir kovoti už savo šeimas“.