Nebraskos (JAV) televizijos stotis atleido krikščionę naujienų direktorę ir laidų vedėją po to, kai buvo paviešinta, jog ji rinko parašus už gyvybę pasisakančiai peticijai. Ja siekiama, kad Kertisas, kuriame atleista vedėja yra gimusi, taptų miestu be abortų.

Melanie Standiford (Melani Stendiford) duodama interviu krikčioniškam naujienų protalui, sakė, kad jos atleidimas iš NBC filialo KNOP-TV, priklausančio Atlantoje įsikūrusiai „Gray Television“, jai buvo netikėtas. Tą dieną, kai buvo atleista, viršininkas pasakė, jog moteris atleidžiama iš bendrovės už „šališką politiką“.

„Aš atsakiau: ,Šališka politika’? Nemanau, kad pasisakyti už gyvybę yra šališka“, – prisiminė ji. Moteris buvo atleista po to, kai „Flatwater Free Press“ pranešė, kad ji išplatino peticiją už gyvybę bažnyčios nariams Švento Jono liuteronų bažnyčioje ir kitoje Kertiso bažnyčioje.

Peticija buvo platinama miestelio gyventojų, siekiant, kad lapkričio mėnesį būtų surengtas specialus balsavimas dėl abortų. Kertisas, kuriame gyvena 939 gyventojai (2010 m.), yra vienas iš šešių kaimyninių miestų, reikalaujančių uždrausti abortus savo miesto ribose.

M. Standiford pasakojo, kad interviu metu buvo paklausta, ar jai, kaip žurnalistei, „etiška“ rinkti parašus peticijai.

„Aš žurnalistei pasakiau, kad tai vyksta mano bažnyčios privatumo ribose. Tai padariau kaip krikščionė“, – sakė M. Standiford ir pridūrė, kad žurnalistė jos vis klausinėjo apie etiką.

Šaltinis: Laikmetis.lt