Škotijos teismas priėmė sprendimą dėl krikščionio generalinio direktoriaus, kuris, teismo teigimu, buvo neteisingai atleistas iš vienos didelės šalies organizacijos dėl jo krikščioniškų pažiūrų į santuoką. Oficialią atleidimo priežastį ši organizacija nurodė direktoriaus darbo našumo problemas.

Ši organizacija ir jos valdybos pirmininkė Shonaig Macpherson neteisėtai diskriminavo generalinį direktorių Kennetą Fergusoną, nes jis ir jo bažnyčia mano, kad santuoka yra tik tarp vyro ir moters, nusprendė Darbo tribunolas.

Fergusoną palaikęs Krikščionių institutas pasveikino tokį sprendimą.

Darbo tribunolas taip pat skelbia, kad panašu, jog valdybos pirmininkė ieškojo priežasčių atleisti generalinį direktorių. Shonaig Macpherson neįtiko tai, kad Kennetas Fergusonas ir krikščioniška bažnyčia, kuriai jis priklausė, laikėsi tradicinių pažiūrų į santuoką. Taip pat buvo nutraukta organizacijai priklausančių patalpų nuomos sutartis su šia bažnyčia.

Teismo teigimu, Fergusono įsitikinimai dėl santuokos turi būti apsaugoti ir kad „yra teisėta turėti tokius įsitikinimus ir juos reikšti“.

„Man labai palengvėjo, kad tai baigėsi“, – po sprendimo sakė Fergusonas. „Tai buvo labai sunkus laikas man ir mano šeimai“.

Fergusonas yra Stirlingo laisvosios bažnyčios, kuri turi tradicines pažiūras į santuoką ir abortus, seniūnas.

Šaltinis: laikmetis.lt