Ukrainoje jau beveik metus vykstantis karas sugriovė daugelio ukrainiečių įprastą gyvenimą. Ši tragedija palietė ir pačius silpniausius – vaikus su negalia ir vaikus, neturinčius tėvų. 𝐊𝐢𝐣𝐞𝐯𝐨 𝐫𝐚𝐣𝐨𝐧𝐨 𝐁𝐞𝐥𝐚𝐣𝐚 𝐂𝐞𝐫𝐤𝐨𝐯 𝐯𝐚𝐢𝐤𝐮̨ 𝐧𝐚𝐦𝐚𝐢–𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐚𝐬 tapo prieglobsčiu vaikams su negalia, perkeltiems iš Charkovo ir Zaparožės vaikų namų–internatų, esančių karo veiksmų zonoje Rusijos kariuomenės okupuotose teritorijose. Mums, gyvenantiems taikos sąlygomis, sudėtinga net ir įsivaizduoti, ką šiems vaikams teko išgyventi ir kokia yra jų vaikystė karo Ukrainoje sąlygomis.

Lietuvos krikščionių profesinė sąjunga kartu su labdaros ir paramos fondu „Jonaviečiai padeda“ nusprendė bent kiek padėti Belaja Cerkov vaikų namams–internatui, organizavo paramos rinkimą jos ir pristatymą į Ukrainą.
Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga skyrė 8500 EUR iš 2022 m. surinkto 0,6% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) 16 vietų mikroautobusui Mercedes-Benz Sprinter nupirkti ir padovanojo jį Belaja Cerkov vaikų namams–internatui.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio paramos Ukrainai projekto įgyvendinimo ir savo rėmėjų bendruomenei, 2022 m. Krikščionių profsąjungai skyrusiai 0,6% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį.

Tik vieningi esame stiprūs! Слава Україні!

 

Vietines televizijos įrašas: