Amerikiečių krikščionių pora Aaronas ir Melissa Klein’ai (Aronas ir Melisa Kleinai), kurių kepyklėlės veikla jau daugelį metų sustabdyta teismų, o pora buvo nubausta 135 000 JAV dolerių (127 878 eurų) bauda už atsisakymą iškepti tortą tos pačios lyties sutuoktinių porai, dabar renka pinigus naujos kepyklėlės atidarymui, kad „visiems parodytų Dievo gerumą“.

„Buvau sakiusi, kad daugiau niekada neatidarysiu kepyklėlės, bet, atrodo, Dievas pakeitė mano širdį, – priduria Melisa. – Jau 10 metų praėjo, kai turėjau kepyklėlę Oregone, ir labai jos pasiilgau kartu su visais savo mielais klientais“.

Krikščionė sako, kad jos šeimai reikia surinkti 50 tūkst. JAV dolerių (apie 47 tūkst. eurų) pradiniam įnašui už parduodamą restoraną Montanoje, kuris galėtų tapti „saldžiųjų pyragaičių namais“. Ji taip pat priduria, kad norėdama surinkti pinigų šiuo metu pardavinėja sausainius.

Iki ankstyvo sekmadienio ryto 132 žmonės šiai porai paaukojo beveik 14 000 JAV dolerių (apie 13 tūkst. eurų).

„Tikiuosi, kad mano naujoji kepyklėlė taps vieta, kur draugai ir šeima galės ateiti, prisėsti, išgerti kavos, pasimėgauti pusryčiais, pietumis ar tiesiog saldžiu skanėstu“, – sakė krikščionė M. Klein. – Noriu, kad tai būtų vieta, kurioje visi jaustųsi laukiami ir būtų pasitinkami su džiugia šypsena, – pridūrė ji. – Noriu, kad tai būtų vieta, kurioje visiems būtų rodomas Dievo gerumas.“

Kalbėdama apie savo verslo praradimo sukeltą sukrėtimą, M. Klein yra sakiusi: „Viskas, ką galiu prisiminti, kai praradau savo kepyklėlę, buvo tiesiog sugniuždymas. Kai paskutinį kartą uždariau savo kepyklos duris, mano širdis tiesiog plyšo į dvi dalis“.