Spalio 3 d., pirmadienį, Jungtinėje Karalystėje, kaip pranešama, kelioms valandoms buvo suimta katalikų žurnalistė, „CitizenGO“ organizacijos, atstovaujančios lyčių ideologijai besipriešinančias šeimas, Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje direktorė, atvira translyčių ideologijos kritikė, kuri, kaip teigiama, internete skelbė „kenkėjišką“ medžiagą.

 

Caroline’ai Farrow (Karolinai Farau), penkių vaikų motinai, „pareikšti įtarimai dėl priekabiavimo ir piktybinių pranešimų“. „CitizenGo“ tinklapyje rašoma, kad policija įsiveržė į jos namus su be orderio ir suėmė moterį jos vyro ir vaikų akivaizdoje.

Ilgoje tviterio žinutėje ji pasakojo, kad du pareigūnai pasirodė jos namuose Gildforde, kai ji ruošė vakarienę šeimai, apieškojo ją ir išsivežė apklausai.

M. Farrow sakė, kad pareigūnai konfiskavo jos elektroninius prietaisus, o kai ji paklausė, ar jie turi orderį, jai buvo atsakyta, kad jiems jo nereikia.

Policija teigė neturinti jokių įrodymų: „Kol kas jų neturime, todėl ir kalbamės su jumis, kad išsiaiškintume’“, – buvo rašoma tvirterio žinutėje. Moteris teigė: „Tikrai neramu, kad jie gali taip elgtis.“

Po kelių valandų apklausos C. Farrow buvo paleista.

Kitoje tviterio žinutėje ji teigė, jog jos žinutės buvo atspausdintos iš internetinio forumo „KiwiFarms“ ir pateiktos policijai, o policija, neturėdama rimtesnių įrodymų, patikėjo skundikų žodžiais. „Tai neįtikėtina“, – sako moteris.

Surėjaus policija pareiškime patvirtino, kad pareigūnai lankėsi adresu Gildfordo rajone „atliekdami tyrimą dėl įtarimų piktavališkais ryšiais (nepadorių, šiurkščiai įžeidžiančių žinučių, grasinimų ar informacijos siuntimo) ir priekabiavimo“.

„48 metų moteris buvo suimta įtariant abiem nusikaltimais, – sakoma pareiškime. – Moteris buvo nuvežta į Gildfordo policijos nuovadą, kur buvo apklausta. Šiuo metu ji paleista, o tyrimas tebevyksta.“

„Mes negalime socialinėje žiniasklaidoje išsamiai aprašyti kiekvieno mūsų tyrimo etapo ar konkrečių įtarimų, nes labai svarbu, kad jokiame etape neužkirstume kelio bet kokiam būsimam procesui ir nepakenktume jam, – teigė policija. – Kai gauname įtarimą dėl nusikaltimo, šiuo atveju dėl to, kad buvo nusiųsta šiurkščiai įžeidžianti žinutė, mūsų darbas yra įvertinti jį kartu su visais turimais įrodymais ir nustatyti, ar buvo padarytas nusikaltimas. Jei taip, renkame papildomus įrodymus ir atliekame tyrimą, kad įtarimą įrodytume arba paneigtume. Būtent toks procesas vyksta šiuo atveju“.

„CitizenGo“ kviečia pasirašyti peticiją prieš policijos veiksmus.

 

Šaltinis: Laikmetis.lt