Praėjusį savaitgalį dešimtys tūkstančių žmonių dalyvavo krikščioniškame Mančesterio festivalyje – didžiausioje krikščioniškoje misijoje šiaurės vakarų Anglijoje. Organizatoriai teigia, kad 3472 žmonės atsiliepė į Evangeliją.

Tris dienas trukusį renginį miesto Vitenšavės parke surengė vietos bažnyčios kartu su „The Message Trust“ ir Luiso Palau asociacija.

Prieš tai 18 mėnesių mieste buvo vykdoma pagalbos veikla, kurios metu dalijimasis tikėjimu buvo derinamas su socialinės veiklos projektais. „The Message Trust“ praneša, kad dėl šių projektų daugybė žmonių atsiliepė į Evangeliją.

Mančesterio festivalyje dalyvavo daugiau kaip 65 000 žmonių

Daugiau nei 65 000 žmonių per tris festivalio dienas atvyko į Vitenšavės parką. Jo metu vyko atrakcijonai, buvo žaidimų zona, ekstremalaus sporto varžybos, grojo Mattas Redmanas (Matas Redmanas), Lecrae bei kiti atlikėjai, kaip skelbia organizatoriai.

Vienas festivalio lankytojas savanorio, kaip pasakojo jo organizatoriai, paprašė: „Papasakok man apie Jėzų, man reikia Jį pažinti.“

„Tai buvo tokio masto misija, kokios nematė jau kelios kartos“, – sakė Andy Hawthorne’as (Andi Hotornas), „The Message Trust“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.

„Vien praėjusį savaitgalį daugiau kaip 65 000 žmonių išgirdo apie Jėzaus meilę jiems ir daugiau kaip 3 400 žmonių atsiliepė į išgirstą Gerąją Naujieną. Būtent tai ir buvo Mančesterio festivalio tikslas – supažindinti žmones su Jėzumi, matyti, kaip keičiasi jų gyvenimai dabar ir visam. Nuoširdžiai tikiu, kad mums teko būti didžiulio Dievo plano dalimi.“

Andrew Palau (Andriu Palau) iš Luiso Palau asociacijos sakė: „Kaip visada, kai Bažnyčia susivienija, tarnauja miestui, drąsina skelbti Gerąją Naujieną, vyksta dideli dalykai. Būtent tai matėme čia, Mančesteryje. Myliu Jungtinę Karalystę ir man patinka tarnauti šiam regionui kartu su daugybe mūsų draugų ir partnerių. Labai ačiū „The Message Trust“ ir visiems vietinių bažnyčių partneriams už tai, kad pakvietė Luiso Palau asociaciją padėti šiame mieste“.

„Koks džiaugsmas matyti daugybę gyvenimų, kuriuos pakeitė skelbiamas Dievo Žodis“, – pridūrė jis.

Šaltinis: Laikmetis.lt